Facebook


Drzwi wewnętrzne

Jeśli są Państwo zwolennikami naturalnych drewnianych drzwi z charakterem, to świetnie się składa ponieważ właśnie takie drzwi posiadamy w swojej ofercie.

Jesteśmy dystrybutorem drzwi wewnętrznych firmy Ronkowski produkującej drzwi w pełni drewniane (100% wyselekcjonowanego drewna klejonego warstwowo). Najczęściej jest to drewno sosnowe ale na życzenie klienta mogą to być również drzwi z: olchy czarnej, buku, dębu, meranti, orzecha, czereśni i sapeli

Wszystkie drzwi wykonywane są na indywidualne zamówienie dlatego też możliwe są realizacje projektów nietypowych. W ofercie znajdują się drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, pełne, przeszklone, z doświetlami bocznymi i górnymi, w systemie drzwi przesuwnych naściennych lub chowanych w ścianę.

Wszystkie rodzaje drzwi wewnętrznych mogą być wykonane w dowolnym kolorze z palety kolorów RAL, NCS, ICA. Oferujemy drzwi przylgowe (z zawiasami tradycyjnymi odkrytymi) oraz drzwi bez przylgowe (z zawiasami ukrytymi w ościeżnicy).

Drewno zastosowane do produkcji drzwi jest NATURALNYM MATERIAŁEM. Ze względu na charakterystyczne dla niego różnice w układzie oraz kolorze usłojenia poszczególne drzwi drewniane mogą różnić się między sobą wymienionymi cechami.

Zobacz katalog drzwi wewnętrznych

Nasze Realizacje

Deska podłogowa Boen Doussie 3lamelowa, Lakier Protect Ultra, wymiary 14x209x2200mm
Klasyka połączona z egzotyką