Strefa architekta

wood fashion

Szanowni Państwo,

bardzo ważnym aspektem naszej pracy jest realizacja projektów, które tworzą Państwo dla swoich klientów. Z tego powodu mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą Wood Fashion zajmującą się kompleksową obsługą architektów i klientów indywidualnych w zakresie doradztwa i sprzedaży podłóg, drzwi, schodów i tarasów wraz z montażem. Wierzymy, że dzięki Państwa oraz naszemu doświadczeniu połączonym z szeroką ofertą produktów, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym koncepcjom powstającym po to, aby stworzyć niepowtarzalne wnętrza.

Jeśli szukacie Państwo dużego wyboru dobrej jakości produktów, fachowego doradztwa, świetnej komunikacji, terminowości oraz profesjonalnego montażu, to będziemy czuli się zaszczyceni mogąc z Państwem współpracować.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów i usług. Dystrybuujemy takich producentów jak: Boen, Tarkett, Chapel Parkiet,
Parador, Sensa, Alloc, Ter Hürne, Wineo, Wicanders, Walczak, Pergo, Berry Alloc i innych.

Otrzymają Państwo od nas pełne wsparcie techniczne i merytoryczne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, Przygotujemy dla Państwa wyceny oferowanych przez nasz produktów, zarówno dla dużych inwestycji komercyjnych jak i dla klientów indywidualnych.

Zespół WoodFashion

Partnerzy
BoenWalczakExotradeTer HurneTarkettChapel Parke
Przycisk do góry